Blog > Komentarze do wpisu

Spadkobiercy

          Całość dzieje się w przepięknej scenerii Wysp Hawajskich, i okraszona jest (czasem trochę przeszkadzającą) rodzimą muzyczką :). Mieszka tam Matt King (George Clooney) który poprzez zapracowanie, zupełnie nie widzi letniej fantastyczności świata w którym żyje. Jednak jeden wypadek sprawia, że całe jego życie zostaje wywrócone do góry nogami.

          Żona po wypadku motorówki którą pływała jest w stanie śpiączki i niestety nie zanosi się na poprawę jej stanu. Siedząc przy jej łóżku zdaje sobie sprawę, że od jakiegoś czasu przestali mieć wspólne tematy, i że zbytnio nie interesował się wychowaniem córek. Nadchodzi czas wielkiej próby ponieważ musi przejąć na siebie odpowiedzialność za córki oraz za liczną rodzinę która ma nadzieję, że ziemia która z pokolenia na pokolenie była dziedziczona, a którą zarządza właśnie Matt zostanie dobrze sprzedana.

Czy poradzi sobie w starej – nowej roli? Jakie dramatyczne decyzje będzie musiał podejmować? Musicie koniecznie zobaczyć.

Gra aktorska Clooney’a nadaje filmowi zarys lekko komediowy, jednak z racji poruszanych tematów bardziej dramatem być nie może. Film ma kilka minusów po pierwsze musimy zdać sobie sprawę że można zdradzić Clooney’a, a po drugie, że można być nieszczęśliwym mając taki majątek w raju na ziemi. Pomijając te kwestie film jest bardzo ciepły i przyjemny, ale z racji pokazania poważnych życiowych problemów w sposób lekko komediowy ma u mnie duży plus.  

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+(polski)-26721

środa, 22 lutego 2012, sylviaa777

Polecane wpisy