Blog > Komentarze do wpisu

Kobieta, która pragnęła mężczyzny

        Przedstawiam dzisiaj film który nie będzie podobał się wszystkim, co więcej utożsamią się z nim tylko wybiórcze jednostki. Mowa o filmie „Kobieta, która pragnęła mężczyzny” główne role grają duńska aktorka Sonja Richter i Marcin Dobrociński, który po „Rewersie” zaskarbił sobie moją dożywotnią sympatię.

       Film opowiada o wziętej fotografce, która zupełnie przypadkowo siedząc w paryskiej kawiarni  dostrzega mężczyznę którego widzi w marzeniach. Po kilku dniach w końcu się poznają. Oboje mają rodziny, jednak siła erotyzmu która ich łączy jest silniejsza niż uczciwość. Rzucają się w wir namiętności, jednak po jakimś czasie Maciej zaczyna mieć obiekcje, i chce wycofać się z tej zawiłej sytuacji ze strachu przed rozpadem swojego małżeństwa. K podchodzi do tego inaczej. Od jakiegoś czasu zaczęła obsesyjnie kochać Macieja, mało obchodzi ją mąż czy dziecko. Żyje nim i dla niego, a miłość staje się obsesją podchodząca wręcz pod obłęd.

       Sceny erotyczne na szczęście nie przyćmiły ogólnego wrażenia.  Niesamowity w filmie jest narastający konflikt pomiędzy bohaterami, i dramat porzucenia całego dotychczasowego życia dla choć chwili prawdziwej namiętności.

       Nie mam pojęcia dlaczego twórcy obiecywali „niezwykle  śmiałe sceny erotyczne”. Erotyzm pokazany jest z wielkim wyczuciem i zmysłowością. Jeśli chodziło o większe zainteresowanie to mogę tylko powiedzieć, że przykro mi, że wzięto mnie za osobę niedojrzałą emocjonalnie która szuka w filmie tylko scen łóżkowych.

środa, 07 marca 2012, sylviaa777

Polecane wpisy